Kutcher i Kunis przepraszają za listy w sprawie Mastersona. "Wspieramy ofiary"

admin avatar   
admin
Ashton Kutcher i Mila Kunis przepraszają za wsparcie, jakiego zdecydowali się udzielić Danny'emu Mastersonowi, koledze z planu "Różowych lat 70.", który kilka dni temu został skazany na 30 lat więzien..

Aston Kutcher i Mila Kunis przepraszają za listy w sprawie Danny'ego Mastersona


Ashton Kutcher i Mila Kunis znaleźli się wśród ok. 50 osób, które napisały do sędziny Charlaine Olmedo, prosząc o łagodne potraktowanie . Przedstawiali go jako człowieka stroniącego od narkotyków, wyjątkowego przyjaciela i wzór do naśladowania. Przeczytaj: Przyjaciele z "Różowych lat 70." prosili sędzinę o łagodny wyrok dla Mastersona. Niedługo po publikacji fragmentów listów zdecydowali się publicznie przeprosić za wsparcie udzielone koledze z planu. Zrobili to w krótkim wideo, które opublikowano na instagramowym profilu Kutchera.

Mamy świadomość bólu, jaki spowodowały listy, które napisaliśmy w sprawie  – mówi na nagraniu Ashton Kutcher. Towarzysząca mu Mila Kunis dodaje: 

Wspieramy ofiary. Robiliśmy to już wcześniej poprzez naszą pracę i będziemy to robić w przyszłości.

W dalszej części nagrania para tłumaczy okoliczności, w jakich zdecydowała się wesprzeć Mastersona. 

Parę miesięcy temu rodzina  zwróciła się do nas. Poporosiła nas o napisanie listów przedstawiających osobę, którą znaliśmy od 25 lat, aby sędzina miała pełny wgląd w charakter oskarżonego przy wydawaniu wyroku – tłumaczy Kutcher. 

Listy nie zostały napisane, aby kwestionwować działanie systemu sądownictwa lub podważyć orzeczenie ławy przysięgłych – zapewnia Kunis. Kutcher podkreśla też, że celem listów nie było podważenie zeznań ofiar. Nigdy nie chcieliśmy tego zrobić. Jest nam przykro, jeśli tak się stało – mówi.

Wideo kończy się słowami Mili Kunis: 

Sercem jesteśmy z każdą osobą, która kiedykolwiek stała się ofiarą napastowania seksualnego, nadużyć seksualnych lub gwałtu.

Oryginalne wideo, pod którym aktorska para zdecydowała się wyłączyć możliwość komentowania, możecie zobaczyć poniżej: 

 "Różowe lata 90." bez Hyde'a. Zobacz zwiastun


W styczniu tego roku na Netfliksie zadebiutował serial "Różowe lata 90.". Jego bohaterką jest Leia Forman – córka Erica i Donny, która przyjeżdża na wakacje do dziadków w Wisconsin. Zobacz zwiastun: 

 
 Do swoich ról powrócili niemal wszyscy znani z oryginału aktorzy, m.in. Debra Jo Rupp i Kurtwood Smith, czyli Kitty i Red Formanowie, Laura Prepon i Topher Grace (Donna i Eric), Wilmer Valderrama (Fez), a także Mila Kunis i Ashton Kutcher (Jackie i Kelso) oraz Tommy Chong (Leo). Ze względu na trwający proces producenci nie zaprosili  do współpracy. Wcześniej stracił też rolę w serialu "The Ranch", w którym występował z Ashtonem Kutcherem.

No comments found